MalaAkademia.glogow.pl - kurs języka angielskiego dla dorosłych w Głogowie (angielski Głogów)

Język angielski dla dorosłych

CENA: Standard: 15zł/45min | Komfort: 20zł/45min

CENA ZAWIERA: udział w zajęciach - wartość merytoryczną, materiały lekcyjne, znakomite materiały dydaktyczne do pracy w domu, salę szkoleniową wraz z pomocami dydaktycznymi, zaświadczenie/dyplom ukończenia szkolenia, drobne upominki

ADRESACI KURSU:

osoby dorosłe: studenci studiów wyższych oraz indywidualne osoby w wieku 21+, w tym grupy seniorskie

MIEJSCE KURSU: Sala wykładowa, ul. Polska 9 67-200 Głogów lub w wybranym przez klienta miejscu

RODZAJ KURSU: Kurs języka angielskiego, Kursy językowe  |   Poziom: Podstawowy, Średnio-zaawansowany


CZAS TRWANIA: Intensywne kursy wakacyjne - trwają 2 miesiące - od czerwca do września / zajęcia 45-minutowe, 2-3-4 razy w tygodniu / 48 spotkań w czasie kursu wakacyjnego, Zajęcie trwają 9 miesięcy - od września do czerwca / zajęcia 45-minutowe, 2/3 razy w tygodniu / 96 spotkań w czasie roku szkolnego


FORMA ZAJĘĆ:

Zajęcia konwersacyjne prowadzone są w komfortowych warunkach i kameralnych grupach 4, 5, 6 lub 7-10 osobowych na 6 poziomach zaawansowania. Proponujemy wybór terminów w około 12 grupach dorosłych; na każdym poziomie wybór kilku terminów. O miejscu w danej grupie decyduje kolejność wpłat.


CERTYFIKAT: Dyplom ukończenia kursu

PROWADZĄCY: doświadczeni polscy filolodzy angliści z udziałem gościnnym native speakers z Wielkiej Brytanii i Irlandii (od poziomu A2)

Kurs języka angielskiego dla dorosłych w Głogowie – ZASADY ORGANIZACYJNE

Kursy języka angielskiego dla dorosłych w Małej Akademii w Głogowie odbywają się 2 razy tygodniowo po 90 minut głównie w poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki rano i wieczorem w terminach: 8.15-9.45, 10.00-11.30, 17.45-19.15 oraz 19.30-21.00. Istnieje możliwość uczestniczenia w kursie 3 x 90 minut lub 4 x 90 minut lub/oraz poprzez wykorzystanie spotkań konwersacyjnych jako dodatkowy pakiet uzupełniający.

Zajęcia konwersacyjne prowadzone są w komfortowych warunkach i kameralnych grupach 4-8 lub stabdardowych grupach 6-12 osobowych na 6 poziomach zaawansowania. Proponujemy wybór terminów w około 12 grupach dorosłych, a na każdym poziomie wybór kilku terminów. O miejscu w danej grupie decyduje kolejność wpłat.

Kurs języka angielskiego dla dorosłych w Głogowie – METODYKA

Program realizowany z zastosowaniem metody komunikatywnej z naciskiem na zajęciach mówienie i rozumienie, a jako zadanie domowe czytanie i słuchanie.

Aby zintensyfikować proces nauczania, słuchacz ma także możliwość wykupić dodatkowy pakiet zajęć online – nowoczesną platformę e-learningową do wykorzystania w domu pod nadzorem lektora. Zajęcia w Małej Akademii prowadzone są w języku angielskim i prowadzą je w każdej grupie doświadczeni polscy filolodzy angliści z udziałem gościnnym native speakers z Wielkiej Brytanii i Irlandii (od poziomu A2).

Program realizowany jest w oparciu o najnowsze brytyjskie materiały dydaktyczne z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, takich jak tablica interaktywna, komputery i rzutniki multimedialne,, kasety CD i  DVD i innych materiałów uzupełniających. Podręczniki wiodące, w tym ich wersje cyfrowe, takich wydawnictw jak Oxford University Press, Pearson, Macmillan i Cambridge University Press uzupełniane są dodatkowymi materiałami gratis, które stanowią rozszerzenie materiału, powtórzenie lub wprowadzenie nowego słownictwa i struktur językowych.

Materiał jest utrwalany poprzez okresowe testy i egzaminy sprawdzające oraz na bezpłatnych zajęciach dodatkowych: konwersacyjnych i językowych jak Conversation i Discussion Clubs lub Language & Exam Workshops. Zapraszamy do naszej małej biblio/mediateki: oferujemy kilkaset tytułów książek dostosowanych do poziomu zaawansowania słuchacza i filmów wersji oryginalnej.

Mała Akademia

Mała Akademia – najlepsze kursy w Głogowie! nauczymy Cię! Skutecznie. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego i hiszpańskiego oraz w prowadzeniu specjalistycznych szkoleń i kursów z obszarów sztuk kreatywnych, technologii komputerowych oraz umiejętności zawodowych i zagadnień biznesowych. E-mail // Tel // Facebook // Twitter // Google+ // YouTube // RSS.

Zapisz się

Nie wahaj się – sprawdź więcej informacji i od razu się zapisz.

ZAPISUJĘ SIĘ!

Zaufały nam renomowane instytucje i organizacje

 • Urząd Marszałkowski
 • DFOP
 • ZLOP
 • ALVO Medical
 • MAXAM Sp. z o.o.
 • Fundacja FLIS
 • Powiat Głogowski
 • Gmina Miejska Głogów
 • Stowarzyszenie SZANSA
 • ZGM Głogów
 • SM Nadodrze Głogów
 • KM Głogów

  Sprawdź nas – na pewno się nie zawiedziesz

  Pin It on Pinterest

  Share This

  Podziel się tą informacją

  Interesujące? Prześlij tę stronę swoim znajomym!