MalaAkademia.glogow.pl - kurs języka angielskiego dla dzieci klasy 1-6 ze szkoły podstawowej w Głogowie (angielski Głogów)

Język angielski dla dzieci kl. 1-6

CENA: 14 zł za lekcję

CENA ZAWIERA: udział w zajęciach - wartość merytoryczną, materiały lekcyjne, znakomite materiały dydaktyczne do pracy w domu, salę szkoleniową wraz z pomocami dydaktycznymi, zaświadczenie/dyplom ukończenia szkolenia, drobne upominki

ADRESACI KURSU:

Dzieci szkół podstawowych, młodzież gimnazjalna i uczniowie szkół średnich

MIEJSCE KURSU: Sala wykładowa, ul. Polska 9 67-200 Głogów lub w wybranym przez klienta miejscu

RODZAJ KURSU: Kurs języka angielskiego, Kursy językowe  |   Poziom: Podstawowy


CZAS TRWANIA: Intensywne kursy wakacyjne - trwają 2 miesiące - od czerwca do września / zajęcia 45-minutowe, 2-3-4 razy w tygodniu / 48 spotkań w czasie kursu wakacyjnego, Zajęcie trwają 9 miesięcy - od września do czerwca / zajęcia 45-minutowe, 2/3 razy w tygodniu / 96 spotkań w czasie roku szkolnego


FORMA ZAJĘĆ:

Główną metodą jest metoda komunikatywna. Nacisk kładziony jest na wszystkie 4 umiejętności językowe: na zajęciach ćwiczone jest głównie mówienie i słuchanie, a jako obowiązkowe zadanie domowe – pisanie i czytanie.


CERTYFIKAT: Dyplom ukończenia kursu

PROWADZĄCY: Zajęcia prowadzą polscy filolodzy angliści specjalizujący się w nauczaniu dzieci i młodzieży. W wybranych grupach (gównie wyższe poziomy) organizowane są zajęcia z doświadczonymi i lektorami native speakers, głównie z Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Kursy języka angielskiego dla dzieci klas 1-6 szkół podstawowych organizowane są w Małej Akademii w Głogowie na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych. Oferujemy około kilkanaście grup dla dzieci i młodzieży, tak aby słuchacz miał możliwość wyboru kilku terminów na każdym poziomie. Kursy General English dla dzieci 6-7, 7-8, 9-10 oraz 11-12/13 odbywają się na 5 poziomach zaawansowania od A1-B1.

ZASADY ORGANIZACYJNE

Zajęcia odbywają się w trybie 2 spotkań tygodniowo – 2x 45 minut oraz 1x 90 minut + 1x 45 minut w poniedziałki/środy, wtorki/czwartki lub w środy/piątki. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć rannych na życzenie słuchaczy. Tworzymy grupy w trybie standard – gdzie w grupie uczestniczy od 6 do maksymalnie 12 osób. Większość słuchaczy na poziomie szkoły podstawowej wybiera jednak grupy w trybie Komfort – gdzie w grupie jest od 4 do ośmiu osób. O miejscu w grupie decyduje kolejność wpłat.

Zajęcia prowadzą polscy filolodzy angliści specjalizujący się w nauczaniu dzieci i młodzieży. W wybranych grupach (gównie wyższe poziomy) organizowane są zajęcia z doświadczonymi i lektorami native speakers, głównie z Wielkiej Brytanii i Irlandii

Słuchacze otrzymują oceny postępów oraz świadectwo ukończenia danego stopnia zaawansowania (wymóg zaliczenia min. 60% materiału)

Szkoła współpracuje na bieżąco z rodzicami, m.in. informuje regularnie o nieobecnościach uczniów, organizuje dyżury z lektorami w celu nadrobienia zaległości, w listopadzie i w lutym zaprasza Rodziców na spotkanie organizacyjne i wywiadówkę. Zajęcia są regularnie hospitowane przez doświadczonych metodyków, a lektorzy mają obowiązek uczestniczyć w warsztatach językowych i konferencjach metodycznych mających na celu nieustanne podnoszenie kwalifikacji.

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI klas 1-6 szkoły podstawowej – METODYKA

Główną metodą jest metoda komunikatywna. Nacisk kładziony jest na wszystkie 4 umiejętności językowe: na zajęciach ćwiczone jest głównie mówienie i słuchanie, a jako obowiązkowe zadanie domowe – pisanie i czytanie. Podręczniki wiodące, w tym ich wersje cyfrowe, takich wydawnictw jak Oxford University Press, Pearson, Macmillan i Cambridge University Press uzupełniane są dodatkowymi materiałami gratis, które stanowią rozszerzenie materiału, powtórzenie lub wprowadzenie nowego słownictwa i struktur językowych.

W programie wykorzystujemy nowoczesne technologie: ćwiczenia interaktywne, pomoce edukacyjne, multimedia. Materiał jest utrwalany poprzez okresowe testy i egzaminy sprawdzające w tym mock exams w grupach FCE, CAE i CPE oraz na bezpłatnych zajęciach dodatkowych: konwersacyjnych i językowych tzw. English Tea Club, a także na warsztatach gimnazjalnych lub maturalnych.

Mała Akademia

Mała Akademia – najlepsze kursy w Głogowie! nauczymy Cię! Skutecznie. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego i hiszpańskiego oraz w prowadzeniu specjalistycznych szkoleń i kursów z obszarów sztuk kreatywnych, technologii komputerowych oraz umiejętności zawodowych i zagadnień biznesowych. E-mail // Tel // Facebook // Twitter // Google+ // YouTube // RSS.

Zapisz się

Nie wahaj się – sprawdź więcej informacji i od razu się zapisz.

ZAPISUJĘ SIĘ!

Zaufały nam renomowane instytucje i organizacje

 • Urząd Marszałkowski
 • DFOP
 • ZLOP
 • ALVO Medical
 • MAXAM Sp. z o.o.
 • Fundacja FLIS
 • Powiat Głogowski
 • Gmina Miejska Głogów
 • Stowarzyszenie SZANSA
 • ZGM Głogów
 • SM Nadodrze Głogów
 • KM Głogów

  Sprawdź nas – na pewno się nie zawiedziesz

  Pin It on Pinterest

  Share This

  Podziel się tą informacją

  Interesujące? Prześlij tę stronę swoim znajomym!