Najlepsze kursy językowe, biznesowe, komputerowe & artystyczne w Głogowie

MAŁA AKADEMIA Edukacja & Sztuka w Głogowie

Kursy językowe w Głogowie

Prowadzimy zajęcia językowe w zakresie nauczania języka angielskiego i języka hiszpańskiego poprze realizację kursów angielskiego i hiszpańskiego.

Kurs języka angielskiego w Głogowie

Kurs języka angielskiego dla dzieci pn. „Happy Kids” – to autorski program języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym. Angielski dla dzieci ze szkół podstawowy – kontynuacja nauki dla dzieci uczących się angielskiego w przedszkolu jaki grupy dopiero rozpoczynające naukę angielskiego.

Kurs języka hiszpańskiego w Głogowie

Kursy języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy także kursy dla pracowników administracji i firm. Specjalistyczny kurs języka hiszpańskiego dla branży medycznej, technicznej i marketingowej. Język hiszpański w Głogowie

Kursy komputerowe w Głogowie

Kursy komputerowe – podstawa obsługi komputera. Kurs komputerowy – praca z programem Excel. Kurs komputerowy – ECDL czyli Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy. Kurs obsługi programów z pakietu Microsoft Office. Kurs komputerowy – praca w firmie przy wykorzystaniu aplikacji w chmurze.

Kursy biznesowe w Głogowie

Kursy biznesowe

Kursy zawodowe w Głogowie

Szkolenia i kursy barmańskie. Szkolenia i kursy kelnerskie. Szkolenia i kursy managerów restauracji i barów.

Kursy artysyczne w Głogowie

Prowadzimy kursy plastyczne takie jak kurs rysunku, kurs malarstwa, kurs ilustracji i komiksu.

Przygotowaliśmy kurs fotograficzny – kurs z zakresu podstaw fotografii przygotowujący do podstawowych zadań fotograficznych. Przygotowaliśmy szkolenia – moduły specjalistyczne z zakresu fotografii portretowej, kurs fotografii reportażowej i reporterskiej, kurs fotografii studyjnej i produktowej oraz kurs fotografii ślubnej i rodzinnej.

Opracowujemy kursy muzyczne – gra na gitarze elektrycznej i basowej, gra na perkusji, produkcja muzyczna oraz DJing.

Nauczymy Cię! Skutecznie. Język angielski i hiszpański. Kurs komputerowy, kurs fotograficzny, kurs rysunku i malarstwa, kursy zawodowe, biznesowe.

Celem szkoły jest wyposażenie absolwentów w konkretne umiejętności i fach w sposób szybki, tani i uniwersalny. Opuszczając nasze progi absolwenci (niektórzy uczęszczają nawet po 4-6 lat!!) posiadają niezbędną wiedzę do samodzielnej pracy artystycznej, zawodowej lub do kontynuacji edukacji na innych uczelniach wyższych.

Współczesny rynek pracy przesycony „papierowymi fachowcami” zmusza pracodawców do weryfikacji kryteriów rekrutacji. Dziś liczy się bardziej fachowość i konkretne umiejętności niż sam dyplom. Nasi wykładowcy podnoszą nieustannie swoje kwalifikacje specjalistyczne i pedagogiczne aby zapewnić wysoki poziom kształcenia.

Mała Akademia to nie tylko szkoła dająca kompetencje zawodowe – to również warsztat twórczości plastycznej dzieci, młodzieży i dorosłych. Tutaj znajdują swój twórczy azyl osoby w różnym wieku.Niektórzy przychodzą do nas aby odreagować stres życia codziennego poprzez własną twórczość, niektórzy z miłości do sztuki, wielu po to aby szlifować swoje zdolności artystyczne a jeszcze inni aby uzyskać niezbędne umiejętności umożliwiające zdanie egzaminów do szkół, uczelni plastycznych lub architektonicznych.

Kreatywna atmosfera panująca na zajęciach sprzyja powstawaniu ciekawych prac, a obecność wśród interesujących ludzi i twórczych dzieł nastraja, inspiruje i doładowuje duchowo. Szerokie spektrum zajęć takich jak rysunek, malarstwo, fotografia, historia sztuki pozwala na znalezienie każdemu swojej kreatywnej niszy. Ponadto organizowane są również warsztaty tematyczne, plenery, wernisaże, pogawędki, spotkania z artystami, wycieczki.

Nie tylko rysunek i malarstwo można znaleźć w naszych pracowniach. Prowadzimy także zajęcia z projektowania graficznego, rzeźby i modelowania przestrzeni, fotografii, rysunku architektonicznego itp.

Zapraszamy serdecznie! Gościmy przyjaźnie w naszych progach wszystkich zainteresowanych!

Zaufały nam renomowane instytucje i organizacje

 • Urząd Marszałkowski
 • DFOP
 • ZLOP
 • ALVO Medical
 • MAXAM Sp. z o.o.
 • Fundacja FLIS
 • Powiat Głogowski
 • Gmina Miejska Głogów
 • Stowarzyszenie SZANSA
 • ZGM Głogów
 • SM Nadodrze Głogów
 • KM Głogów

  Sprawdź nas – na pewno się nie zawiedziesz

  Pin It on Pinterest

  Share This

  Podziel się tą informacją

  Interesujące? Prześlij tę stronę swoim znajomym!