fbpx
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
A. Einstein

Nie stać nas, by nie wiedzieć

Dzisiaj, gdy mamy dostęp do tak wielu źródeł wiedzy, niewiedza nie ma żadnego usprawiedliwienia.

JĘZYK ANGIELSKI

Najlepsze kursy języka angielskiego w Głogowie! Znakomici lektorzy • Małe grupy • Atrakcyjne ceny ☆ Nauczymy Cię języka angielskiego! Skutecznie.

KURSY ARTYSTYCZNE

Najlepsze kursy artystyczne w Głogowie! Rysunek, Malarstwo, Fotografia, Video. Znakomici trenerzy • Małe grupy • Atrakcyjne ceny ☆ Nauczymy Cię kreatywności! Skutecznie.

KURSY KOMPUTEROWE

Najlepsze kursy komputerowe w Głogowie! MS Office, Adobe, Google Apps, Projektowanie graficzne, Tworzenie WWW, ECDL. Znakomici trenerzy • Małe grupy • Atrakcyjne ceny ☆ Nauczymy Cię technologii! Skutecznie.

KURSY BIZNESOWE

Najlepsze kursy biznesowe w Głogowie! Zarządzanie projektami, Analiza danych, Prawo, Księgowość, Kadry, PR i więcej. Znakomici trenerzy • Małe grupy • Atrakcyjne ceny ☆ Nauczymy Cię biznesu! Skutecznie.

KURSY ZAWODOWE

Najlepsze kursy biznesowe w Głogowie! Barman, Kelner, Dziennikarz, Fotograf i więcej. Znakomici trenerzy • Małe grupy • Atrakcyjne ceny ☆ Nauczymy Cię zawodu! Skutecznie.

Dlaczego Mała Akademia?

Nauczymy Cię! Skutecznie.

Od 2006 roku uczymy dzieci, młodzież, dorosłych oraz pracowników sektora biznesu i administracji publicznej. Uczymy skutecznie.

Doświadczona kadra

Uważamy, że dobór lektorów i trenerów jest kluczem do wysokiej jakości nauczania, dlatego nasza szkoła zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę – praktyków z wieloletnim doświadczeniem.

Skuteczne metody

Stawiamy na komunikacyjny aspekt naczuania, skupiając się na nauce przez działanie. Chcemy, aby student potrafił posługiwać się umiejętnościami zarówno w typowych codziennych sytuacjach, jak i w specyficznych środowiskach (społecznym, zawodowym, akademickim, itp.).

Małe grupy

Wierzymy, że aby uzyskać optymalne rezultaty, nauczanie musi być możliwie spersonalizowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Dlatego też zajęcia na kursach ogólnych prowadzone są w małych grupach, co spowodowane jest dbałością o indywidualne potrzeby ucznia i troską o maksymalną efektywność nauki.

Atrakcyjne ceny

Dobre rzeczy są warte swojej ceny... ale nie dajmy się zwariować! Wiemy, że każdy z nas ma swoistą sytuację finansową. Przygotowaliśmy kilka zniżek – opierając się o poniższy cennik i korzystając z nich można obniżyć koszty.
Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w każdej chwili z każdym ogólnym lub technicznym pytaniem, jak również z sugestiami i komentarzami.