fbpx

Język angielski
dla dorosłych

ADRESACI KURSU: osoby dorosłe, studenci studiów wyższych oraz indywidualne osoby w wieku 19+

zajęcia 2x 60 min. / tydz. (10 m-cy)

Tryb Standardowy | 150 zł / m-c

zajęcia 2x 90 min. / tydz. (10 m-cy)

Tryb Przyśpieszony | 200 zł / m-c

zajęcia 2x 120 min. / tydz. (10 m-cy)

Tryb Intensywny | 250 zł / m-c

Kurs języka angielskiego dla osób dorosłych w Głogowie

Kursy języka angielskiego dla dorosłych organizowane są w Małej Akademii w Głogowie na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C2. Dorośli mają inny sposób uczenia się, niż dzieci i młodzież, dlatego w ich nauczaniu stosujemy metody nauczania dostosowane do ich wieku i potrzeb. Oferujemy praktyczne i dobrane do potrzeb życiowych i zawodowych kursy języka angielskiego. Metodyka opiera się na aktywnej praktyce a praktyka czyni mistrza!

Kurs języka angielskiego dla dorosłych w Głogowie – METODYKA

Program realizowany z zastosowaniem metody komunikatywnej, polegającej na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych takich jak: mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu. Podręczniki wiodące, w tym ich wersje cyfrowe, takich wydawnictw jak Oxford University Press, Pearson, Macmillan i Cambridge University Press uzupełniane są dodatkowymi materiałami gratis, które stanowią rozszerzenie materiału, powtórzenie lub wprowadzenie nowego słownictwa i struktur językowych. Aby zintensyfikować proces nauczania, lektor wykorzystuje dodatkowe materiały i ćwiczenia, w postaci audio i video. Zajęcia w Małej Akademii prowadzone są w języku angielskim przez doświadczonych i wykwalifikowanych lektorów. Okazjonalnie zapraszani są lektorzy native speakers z Wielkiej Brytanii (od poziomu B2).
Jedną z podstawowych form monitorowania procesu nauczania jest ewaluacja. Przeprowadzane są okresowe testy i egzaminy sprawdzające postępy w nauce. Na koniec każdego z kursów uczestnicy proszeni są o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej dotyczącej całego przebiegu kursu – jest to dla nas niezmiernie ważne! Na ich podstawie wprowadzamy ulepszenia organizacyjne, techniczne i metodyczne.

Forma zajęć na kursie języka angielskiego dla dorosłych w Głogowie

Zajęcia prowadzone są w komfortowych warunkach i w kameralnych grupach 3-4-5 osobowych, lub w standardowych 6-7-8 osobowych na 6 poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych (lub rannych – jeżeli zbierze się grupa) od poniedziałku do piątku. O miejscu w danej grupie decyduje poziom dopasowania i kolejność wpłat.

Kurs języka angielskiego dla dorosłych w Głogowie – ZASADY ORGANIZACYJNE

Kursy języka angielskiego dla dorosłych w Małej Akademii w Głogowie odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut (KURS ROCZNY – tryb przyśpieszony) od poniedziałku do piątku (głównie w poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki) popołudniu i wieczorem (lub rano – jeśli zbierze się grupa) w godzinach: 16.00-21.00. Zalecamy i rekomendujemy – KURS ROCZNY | TRYB PRZYŚPIESZONY – jest to najczęściej wybierana forma zajęć przez indywidualne osoby dorosłe! Istnieje możliwość uczestniczenia w kursach:

KURS ROCZNY | TRYB STANDARDOWY

Zajęcia trwają 10 miesięcy – od września do czerwca / zajęcia 60-minutowe, 2 razy w tygodniu / 64 spotkania w czasie roku szkolnego

KURS ROCZNY | TRYB PRZYŚPIESZONY

Zajęcia trwają 10 miesięcy – od września do czerwca / zajęcia 90-minutowe, 2 razy w tygodniu / 64 spotkania w czasie roku szkolnego

KURS ROCZNY | TRYB INTENSYWNY

Zajęcia trwają 10 miesięcy – od września do czerwca / zajęcia 120-minutowe, 2 razy w tygodniu / 64 spotkania w czasie roku szkolnego

KURS WAKACYJNY

Intensywne kursy wakacyjne – trwają 2 miesiące – w okresie od czerwca do września / zajęcia 45-minutowe, 2-3-4 razy w tygodniu / 48 spotkań w czasie kursu wakacyjnego. *Częstotliwość, zakres i intensywność zależna jest od potrzeb kursantów!
Dodatkowo proces edukacyjny można wesprzeć uczestnicząc w spotkaniach konwersacyjnych, jako dodatkowy pakiet uzupełniający – więcej informacji u lektora prowadzącego!
Zajęcia konwersacyjne prowadzone są w komfortowych warunkach i kameralnych grupach 3-4-5 lub standardowych grupach 6-7-8 na 6 poziomach zaawansowania. Proponujemy wybór terminów w około 12 grupach dorosłych, a na każdym poziomie wybór kilku terminów. O miejscu w danej grupie decyduje poziom dopasowania i kolejność wpłat.

Korzyści
i Benefity

Skuteczne metody

W Małej Akademii stawiamy na aspekt komunikacyjny języka, skupiając się na nauce przez działanie. Chcemy, aby uczeń potrafił posługiwać się językiem zarówno w sytuacjach codziennych typowych dla krajów anglojęzycznych, jak i w różnych środowiskach (społecznym, zawodowym, akademickim, itp.). Z tego względu wszystkie używane przez nas materiały są oparte na klasyfikacji poziomów biegłości językowej przyjętej przez Radę Europy (CEFR), oraz na planie podstawy programowej Oxford University Press.

Nasze zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angieslkim, także na poziomie A1, gdyż jak udowodniono, jest to sprawą kluczową w szybkim przyswajaniu języka. W razie potrzeby, w wyjątkowych sytuacjach, możemy jednak odpowiedzieć na pytania posługując się językiem polskim.

Lektor z doświadczeniem

Uważamy, że dobór lektorów jest kluczem do wysokiej jakości nauczania, dlatego nasza szkoła zatrudnia wysoko wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem.

Marek – obieżyświat z metodycznym przygotowaniem i niemałym doświadczeniem zapewni skuteczną i przyjemną metodę przyswajanie języka angielskiego w zasadzie na każdym poziomie nauczania.

Nie ma to jak uczyć się języka z praktykiem! Przekonaj się jaki to prosty i zabawny sposób na poznanie języka angielskiego!

Elastyczne grupy

Możliwie spersonalizowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Dlatego też zajęcia na kursach ogólnych prowadzone są w małych grupach, co spowodowane jest dbałością o indywidualne potrzeby ucznia i troską o maksymalną efektywność nauki. Standardowa grupa liczy już od 4 osób, a grupa to najczęściej 4-5-6 osób.

Na życzenie słuchaczy, kursy języka business oraz kursy specjalistyczne prowadzone są często w formie zajęć indywidualnych lub w bardzo małych 2 – 3 osobowych grupach. Wówczas zarówno o terminach zajęć, ich częstotliwości, programie i lokalizacji decydują słuchacze.

Lektor może wówczas poznać swoich studentów i poświęcić wystarczająco dużo uwagi każdemu z nich. Poza tym, aby nauczyć się hiszpańskiego, trzeba się przełamać i mówić. U nas nie musisz walczyć o głos – pozwalamy Ci mówić.

Atrakcyjne ceny

Dobre rzeczy są warte swojej ceny… ale nie dajmy się zwariować! Wiemy, że każdy z nas ma swoistą sytuację finansową. Przygotowaliśmy kilka zniżek – opierając się o cennik (Menu górne / zakładka ZAPISY) i korzystając z nich można obniżyć koszty.

Zapisz się na kurs angielskiego:

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w każdej chwili z każdym ogólnym lub technicznym pytaniem, jak również z sugestiami i komentarzami.