fbpx

Język angielski
dla dzieci

ADRESACI KURSU: dzieci w wieku 7-14 lat; uczniowie szkół podstawowych

zajęcia 2 x 60 min / tydz. (10 m-cy)

Tryb Standardowy | 150 zł / m-c

Kurs języka angielskiego dla dzieci w Głogowie

Kursy języka angielskiego dla dzieci ze szkół podstawowych organizowane są w Małej Akademii w Głogowie na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych. Kursy General English dla dzieci w wieku  7 – 14 lat (klasy 1-8 SP) odbywają się na 5 poziomach zaawansowania od A0 do B1.

Kurs języka angielskiego dla dzieci w Głogowie – METODYKA

Główną metodą jest metoda komunikatywna, polegającą na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych takich jak: mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu. Podręczniki wiodące, w tym ich wersje cyfrowe, takich wydawnictw jak Oxford University Press, Pearson, Macmillan i Cambridge University Press uzupełniane są dodatkowymi materiałami gratis, które stanowią rozszerzenie materiału, powtórzenie lub wprowadzenie nowego słownictwa i struktur językowych.

W pracy z dziećmi wykorzystujemy aktywizujące metody nauczania, które zwiększają efektywność procesu nauczania. Nauka poprzez zabawę – to przede wszystkim frajda i angażowanie emocji. A kiedy zaangażujemy emocje, szybciej się uczymy. Zatem zabawa może być doskonałą okazją do przyswajania nowej wiedzy i umiejętności. Lektor wykorzystuje również różne narzędzia dydaktyczne oraz ćwiczenia audio i video. Materiał jest utrwalany poprzez okresowe testy i egzaminy sprawdzające.

Jedną z podstawowych form monitorowania procesu nauczania jest ewaluacja. Przeprowadzane są okresowe testy i egzaminy sprawdzające postępy w nauce. Na koniec każdego z kursów uczestnicy / rodzice proszeni są o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej (dostosowanej do wieku) dotyczącej całego przebiegu kursu – jest to dla nas niezmiernie ważne! Na ich podstawie wprowadzamy ulepszenia organizacyjne, techniczne i metodyczne.

Forma zajęć na kursie języka angielskiego dla dzieci w Głogowie

Zajęcia prowadzone są w komfortowych warunkach i kameralnych grupach 3-4-5 osobowych, lub w standardowych 6-7-8 osobowych na 6 poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku. O miejscu w danej grupie decyduje poziom dopasowania i kolejność wpłat.

Kurs języka angielskiego dla dzieci w Głogowie – ZASADY ORGANIZACYJNE

Kursy języka angielskiego dla dzieci prowadzone w Małej Akademii w Głogowie odbywają się 2 razy tygodniowo po 60 minut od poniedziałku do piątku (poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki) po południu w godzinach: 15-19. By dołączyć do Małej Akademii należy wypełnić formularz zapisów. Przed rozpoczęciem roku szkolnego ustalony zostanie termin spotkania organizacyjnego, o którym zostaniecie Państwo bezpośrednio poinformowani. Istnieje możliwość uczestniczenia w kursach:

KURS ROCZNY

Zajęcie trwają 10 miesięcy – od września do czerwca / zajęcia 60-minutowe, 2 razy w tygodniu / 64 spotkania w czasie roku szkolnego

KURS WAKACYJNY

Intensywne kursy wakacyjne – trwają 2 miesiące – od czerwca do września / zajęcia 60-minutowe, 3-4-5 razy w tygodniu / 48 spotkań w czasie kursu wakacyjnego

Dodatkowo proces edukacyjny można wesprzeć uczestnicząc w spotkaniach konwersacyjnych, jako dodatkowy pakiet uzupełniający.

Korzyści
i Benefity

Skuteczne metody

W Małej Akademii stawiamy na aspekt komunikacyjny języka, skupiając się na nauce przez działanie. Chcemy, aby uczeń potrafił posługiwać się językiem zarówno w sytuacjach codziennych typowych dla krajów anglojęzycznych, jak i w różnych środowiskach (społecznym, zawodowym, akademickim, itp.). Z tego względu wszystkie używane przez nas materiały są oparte na klasyfikacji poziomów biegłości językowej przyjętej przez Radę Europy (CEFR), oraz na planie podstawy programowej Oxford University Press.

Nasze zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angieslkim, także na poziomie A1, gdyż jak udowodniono, jest to sprawą kluczową w szybkim przyswajaniu języka. W razie potrzeby, w wyjątkowych sytuacjach, możemy jednak odpowiedzieć na pytania posługując się językiem polskim.

Lektor z doświadczeniem

Uważamy, że dobór lektorów jest kluczem do wysokiej jakości nauczania, dlatego nasza szkoła zatrudnia wysoko wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem.

Marek – obieżyświat z metodycznym przygotowaniem i niemałym doświadczeniem zapewni skuteczną i przyjemną metodę przyswajanie języka angielskiego w zasadzie na każdym poziomie nauczania.

Nie ma to jak uczyć się języka z praktykiem! Przekonaj się jaki to prosty i zabawny sposób na poznanie języka angielskiego!

Elastyczne grupy

Możliwie spersonalizowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Dlatego też zajęcia na kursach ogólnych prowadzone są w małych grupach, co spowodowane jest dbałością o indywidualne potrzeby ucznia i troską o maksymalną efektywność nauki. Standardowa grupa liczy już od 4 osób, a grupa to najczęściej 4-5-6 osób.

Na życzenie słuchaczy, kursy języka business oraz kursy specjalistyczne prowadzone są często w formie zajęć indywidualnych lub w bardzo małych 2 – 3 osobowych grupach. Wówczas zarówno o terminach zajęć, ich częstotliwości, programie i lokalizacji decydują słuchacze.

Lektor może wówczas poznać swoich studentów i poświęcić wystarczająco dużo uwagi każdemu z nich. Poza tym, aby nauczyć się języka, trzeba się przełamać i mówić. U nas nie musisz walczyć o głos – pozwalamy Ci mówić.

Atrakcyjne ceny

Dobre rzeczy są warte swojej ceny… ale nie dajmy się zwariować! Wiemy, że każdy z nas ma swoistą sytuację finansową. Mamy jednak nadzieję, że nasze ceny są konkurencyjne a oferta trafiona. Zapraszamy do zapisów!

Zapisz się na kurs angielskiego:

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w każdej chwili z każdym ogólnym lub technicznym pytaniem, jak również z sugestiami i komentarzami.