fbpx

Język angielski
dla dzieci

ADRESACI KURSU: dzieci ze szkół podstawowych< /p>

zajęcia 2x 60 min. / tydz. (10 m-cy)

Tryb Standardowy | 150 zł / m-c

zajęcia 2x 90 min. / tydz. (10 m-cy)

Tryb Przyśpieszony | 200 zł / m-c

Kurs języka angielskiego dla dzieci w Głogowie

Kursy języka angielskiego dla dzieci ze szkół podstawowych organizowane są w Małej Akademii w Głogowie na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych. Oferujemy około kilkanaście grup dla dzieci i młodzieży, tak aby słuchacz miał możliwość wyboru kilku terminów na każdym poziomie. Kursy General English dla dzieci 6-7, 7-8, 9-10 oraz 11-12 / 13-14 odbywają się na 5 poziomach zaawansowania od A0-B1.

Kurs języka angielskiego dla dzieci w Głogowie – METODYKA

Główną metodą jest metoda komunikatywna. Nacisk kładziony jest na wszystkie 4 umiejętności językowe: na zajęciach ćwiczone jest głównie mówienie i słuchanie, a jako obowiązkowe zadanie domowe – pisanie i czytanie. Podręczniki wiodące, w tym ich wersje cyfrowe, takich wydawnictw jak Oxford University Press, Pearson, Macmillan i Cambridge University Press uzupełniane są dodatkowymi materiałami gratis, które stanowią rozszerzenie materiału, powtórzenie lub wprowadzenie nowego słownictwa i struktur językowych.
W programie wykorzystujemy nowoczesne technologie: ćwiczenia interaktywne, pomoce edukacyjne, multimedia. Materiał jest utrwalany poprzez okresowe testy i egzaminy sprawdzające w tym mock exams w grupach FCE, CAE i CPE oraz na bezpłatnych zajęciach dodatkowych: konwersacyjnych i językowych tzw. English Tea Club, a także na warsztatach gimnazjalnych lub maturalnych.

Forma zajęć na kursie języka angielskiego dla dzieci w Głogowie

Zajęcia konwersacyjne prowadzone są w komfortowych warunkach i kameralnych grupach 3-4-5 osobowych, lub w standardowych 6-7-8 osobowych na 6 poziomach zaawansowania. Proponujemy wybór terminów w około 12 grupach dorosłych; na każdym poziomie wybór kilku terminów. O miejscu w danej grupie decyduje kolejność wpłat.

Kurs języka angielskiego dla dzieci w Głogowie – ZASADY ORGANIZACYJNE

Kursy języka angielskiego dla dorosłych w Małej Akademii w Głogowie odbywają się 2 razy tygodniowo po 60 lub 90 minut od poniedziałku do piątku (poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki) popołudniu w godzinach: 15-18. Istnieje możliwość uczestniczenia w kursach:

KURS ROCZNY

Zajęcie trwają 10 miesięcy – od września do czerwca / zajęcia 60-minutowe, 2 razy w tygodniu / 64 spotkania w czasie roku szkolnego

KURS WAKACYJNY

Intensywne kursy wakacyjne – trwają 2 miesiące – od czerwca do września / zajęcia 60-minutowe, 3-4-5 razy w tygodniu / 48 spotkań w czasie kursu wakacyjnego
Dodatkowo proces edukacyjny mozna wesprzeć poprzez wykorzystanie spotkań konwersacyjnych jako dodatkowy pakiet uzupełniający.
Zajęcia konwersacyjne prowadzone są w komfortowych warunkach i kameralnych grupach 3-4-5 lub standardowych grupach 6-7-8 na 6 poziomach zaawansowania. Proponujemy wybór terminów w około 12 grupach dorosłych, a na każdym poziomie wybór kilku terminów. O miejscu w danej grupie decyduje poziom dopasowania i kolejność wpłat.

Korzyści
i Benefity

Skuteczne metody

W Małej Akademii stawiamy na aspekt komunikacyjny języka, skupiając się na nauce przez działanie. Chcemy, aby uczeń potrafił posługiwać się językiem zarówno w sytuacjach codziennych typowych dla krajów anglojęzycznych, jak i w różnych środowiskach (społecznym, zawodowym, akademickim, itp.). Z tego względu wszystkie używane przez nas materiały są oparte na klasyfikacji poziomów biegłości językowej przyjętej przez Radę Europy (CEFR), oraz na planie podstawy programowej Oxford University Press.

Nasze zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angieslkim, także na poziomie A1, gdyż jak udowodniono, jest to sprawą kluczową w szybkim przyswajaniu języka. W razie potrzeby, w wyjątkowych sytuacjach, możemy jednak odpowiedzieć na pytania posługując się językiem polskim.

Lektor z doświadczeniem

Uważamy, że dobór lektorów jest kluczem do wysokiej jakości nauczania, dlatego nasza szkoła zatrudnia wysoko wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem.

Marek – obieżyświat z metodycznym przygotowaniem i niemałym doświadczeniem zapewni skuteczną i przyjemną metodę przyswajanie języka angielskiego w zasadzie na każdym poziomie nauczania.

Nie ma to jak uczyć się języka z praktykiem! Przekonaj się jaki to prosty i zabawny sposób na poznanie języka angielskiego!

Elastyczne grupy

Możliwie spersonalizowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Dlatego też zajęcia na kursach ogólnych prowadzone są w małych grupach, co spowodowane jest dbałością o indywidualne potrzeby ucznia i troską o maksymalną efektywność nauki. Standardowa grupa liczy już od 4 osób, a grupa to najczęściej 4-5-6 osób.

Na życzenie słuchaczy, kursy języka business oraz kursy specjalistyczne prowadzone są często w formie zajęć indywidualnych lub w bardzo małych 2 - 3 osobowych grupach. Wówczas zarówno o terminach zajęć, ich częstotliwości, programie i lokalizacji decydują słuchacze.

Lektor może wówczas poznać swoich studentów i poświęcić wystarczająco dużo uwagi każdemu z nich. Poza tym, aby nauczyć się hiszpańskiego, trzeba się przełamać i mówić. U nas nie musisz walczyć o głos – pozwalamy Ci mówić.

Atrakcyjne ceny

Dobre rzeczy są warte swojej ceny... ale nie dajmy się zwariować! Wiemy, że każdy z nas ma swoistą sytuację finansową. Przygotowaliśmy kilka zniżek – opierając się o poniższy cennik i korzystając z nich można obniżyć koszty.

Zapisz się na kurs angielskiego:

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w każdej chwili z każdym ogólnym lub technicznym pytaniem, jak również z sugestiami i komentarzami.