fbpx

Język angielski
dla młodzieży

ADRESACI KURSU: młodzież w wieku 14-19 lat; uczniowie szkół średnich
zajęcia 2x 60 min. / tydz. (10 m-cy)

Tryb Standardowy | 150 zł / m-c

zajęcia 2x 90 min. / tydz. (10 m-cy)

Tryb Przyśpieszony | 200 zł / m-c

zajęcia 2x 120 min. / tydz. (10 m-cy)

Tryb Intensywny | 250 zł / m-c

Kurs języka angielskiego dla młodzieży w Głogowie

Kursy języka angielskiego dla młodzieży szkół średnich organizowane są w Małej Akademii w Głogowie na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych. Kursy General English dla dla młodzieży w wieku 14-19 lat odbywają się na 6 poziomach zaawansowania od A1 do C2.

Kurs języka angielskiego dla młodzieży w Głogowie – METODYKA

Główną metodą jest metoda komunikatywna, polegającą na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych takich jak: mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu. Podręczniki wiodące, w tym ich wersje cyfrowe, takich wydawnictw jak Oxford University Press, Pearson, Macmillan i Cambridge University Press uzupełniane są dodatkowymi materiałami gratis, które stanowią rozszerzenie materiału, powtórzenie lub wprowadzenie nowego słownictwa i struktur językowych.
Program realizowany z zastosowaniem metody komunikatywnej z naciskiem na mówienie i rozumienie, oraz czytanie i słuchanie. Aby zintensyfikować proces nauczania, lektor wykorzystuje dodatkowe materiały i ćwiczenia, w postaci audio i video. Zajęcia w Małej Akademii prowadzone są w języku angielskim przez doświadczonych i wykwalifikowanych lektorów. Okazjonalnie zapraszani są lektorzy native speakers z Wielkiej Brytanii (od poziomu B2).
Jedną z podstawowych form monitorowania procesu nauczania jest ewaluacja. Przeprowadzane są okresowe testy i egzaminy sprawdzające postępy w nauce. Na koniec każdego z kursów uczestnicy proszeni są o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej dotyczącej całego przebiegu kursu – jest to dla nas niezmiernie ważne! Na ich podstawie wprowadzamy ulepszenia organizacyjne, techniczne i metodyczne.

Forma zajęć na kursie języka angielskiego dla młodzieży w Głogowie

Zajęcia konwersacyjne prowadzone są w komfortowych warunkach i kameralnych grupach 3-4-5 osobowych, lub w standardowych 6-7-8 osobowych na 6 poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku. O miejscu w danej grupie decyduje poziom dopasowania i kolejność wpłat.

Kurs języka angielskiego dla młodzieży w Głogowie – ZASADY ORGANIZACYJNE

Kursy języka angielskiego dla młodzieży w Małej Akademii w Głogowie odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut (tryb standardowy) od poniedziałku do piątku (głównie w poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki) popołudniu i wieczorem w godzinach: 16.00-21.00. Istnieje możliwość uczestniczenia w kursach:

KURS ROCZNY

TRYB STANDARDOWY:  Zajęcie trwają 10 miesięcy – od września do czerwca / zajęcia 60-minutowe, 2 razy w tygodniu / 64 spotkania w czasie roku szkolnego

KURS WAKACYJNY

Intensywne kursy wakacyjne – trwają 2 miesiące – od czerwca do września / zajęcia 90/120-minutowe, 3-4-5 razy w tygodniu / 48 spotkań w czasie kursu wakacyjnego
Dodatkowo proces edukacyjny można wesprzeć uczestnicząc w spotkaniach konwersacyjnych, jako dodatkowy pakiet uzupełniający.

Korzyści
i Benefity

Skuteczne metody

W Małej Akademii stawiamy na aspekt komunikacyjny języka, skupiając się na nauce przez działanie. Chcemy, aby uczeń potrafił posługiwać się językiem zarówno w sytuacjach codziennych typowych dla krajów anglojęzycznych, jak i w różnych środowiskach (społecznym, zawodowym, akademickim, itp.). Z tego względu wszystkie używane przez nas materiały są oparte na klasyfikacji poziomów biegłości językowej przyjętej przez Radę Europy (CEFR), oraz na planie podstawy programowej Oxford University Press.
Nasze zajęcia są prowadzone w języku angielskim, także na poziomie A1, gdyż jak udowodniono, jest to sprawą kluczową w szybkim przyswajaniu języka. W razie potrzeby, w wyjątkowych sytuacjach, możemy jednak odpowiedzieć na pytania posługując się językiem polskim.

Lektor z doświadczeniem

Uważamy, że dobór lektorów jest kluczem do wysokiej jakości nauczania, dlatego nasza szkoła zatrudnia wysoko wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem.
Marek vel Mr Inglisz to obieżyświat z metodycznym przygotowaniem i niemałym doświadczeniem. Zapewni skuteczną i przyjemną metodę przyswajanie języka angielskiego, w zasadzie na każdym poziomie nauczania.
Nie ma to jak uczyć się języka z praktykiem! Przekonaj się jaki to prosty i zabawny sposób na poznanie języka angielskiego!

Elastyczne grupy

Możliwie spersonalizowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Dlatego też zajęcia na kursach ogólnych prowadzone są w małych grupach, co spowodowane jest dbałością o indywidualne potrzeby ucznia i troską o maksymalną efektywność nauki. Standardowa grupa liczy już od 4 osób, a grupa to najczęściej 4-5-6 osób.
Na życzenie słuchaczy, kursy języka business oraz kursy specjalistyczne prowadzone są często w formie zajęć indywidualnych lub w bardzo małych 2 – 3 osobowych grupach. Wówczas zarówno o terminach zajęć, ich częstotliwości, programie i lokalizacji decydują słuchacze.
Lektor może wówczas poznać swoich studentów i poświęcić wystarczająco dużo uwagi każdemu z nich. Poza tym, aby nauczyć się języka, trzeba się przełamać i mówić. U nas nie musisz walczyć o głos – pozwalamy Ci mówić 🙂

Atrakcyjne ceny

Dobre rzeczy są warte swojej ceny… ale nie dajmy się zwariować! Wiemy, że każdy z nas ma swoistą sytuację finansową.  Mamy jednak nadzieję, że nasze ceny są konkurencyjne a oferta trafiona. Zapraszamy do zapisów!

Zapisz się na kurs angielskiego:

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w każdej chwili z każdym ogólnym lub technicznym pytaniem, jak również z sugestiami i komentarzami.