fbpx

Szkoła

MAŁA AKADEMIA to doświadczony i pełen entuzjazmu zespół, który wypracował sobie już renomę na lokalnym rynku usług edukacyjnych. Mała Akademia powstała w 2006 roku i obecnie specjalizuje się w nauczaniu języków obcych. Na początku działalności szkoła prowadziła kursy głównie w siedzibach różnorodnych placówek edukacyjnych oraz w siedzibach firm. Wraz z rozwojem szkoły i w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie naszymi kursami, w 2014 roku Mała Akademia otworzyła nową siedzibę w Głogowie. Oferujemy asortyment usług edukacyjnych obejmujący uczniów szkół podstawowych, szkół średnich, osób dorosłych – w tym także seniorów. Od 2010 roku nieustannie rozwijamy propozycję kursów dla klientów biznesowych i instytucjonalnych. W przeciągu niespełna dekady nasi lektorzy i trenerzy zostali docenieni nie tylko przez dzieci, ale są również dobrze znani młodzieży i dorosłym, a także klientom biznesowym – to dzięki wysokim standardom oraz niezawodnej jakości proponowanych usług edukacyjnych.

Dlaczego Mała Akademia?

Dobrze przygotowana i zaangażowana kadra lektorska i szkoleniowa

Nasi lektorzy posiadają odpowiednie wykształcenie i przygotowanie metodyczne, ale przede wszystkim nauczanie jest naszą pasją. Jesteśmy wymagający, ale przyjaźnie nastawieni i mamy poczucie humoru. Stanowimy zgraną drużynę, co wpływa i na atmosferę w szkole i na wyniki studentów.

Dopracowany program

Naszym celem nie jest to, abyś poznał daną umiejętność, ale żebyś jej używał! Chcemy, żebyś szybko zaczął wykorzystywać umiejętności w praktyce, ale nie zapominamy o fundamentalnych elementach niezbędnej teorii. Na zajęciach korzystamy ze sprawdzonych programów nauczania oraz starannie dobranych materiałów.

Małe grupy (maks. 8 osób)

Wierzymy, że tylko małe grupy mogą zagwarantować odpowiedni komfort nauki każdemu ze słuchaczy. Trener może wówczas poznać swoich studentów i poświęcić wystarczająco dużo uwagi każdemu z nich. Poza tym, aby nauczyć się praktycznego aspektu wybranej kompetencji, trzeba się przełamać i zastosować wiedzę w praktyce. U nas nie musisz walczyć o miejsce; pozwalamy Ci się wykazać.

Indywidualne podejście do studenta

Dbamy o postępy naszych studentów w nauce, systematycznie przeprowadzając testy kontrolne, których wyniki wnikliwie analizujemy. Naszym zadaniem jest nie uczyć, ale NAUCZYĆ. Oferujemy również możliwość konsultacji z prowadzącym poza zajęciami (w przypadku dłuższej nieobecności studenta) oraz w miarę możliwości przesyłamy e-mailem materiały z zajęć, na których Cię nie było.

Gramy fair play

Jesteśmy uczciwi w stosunku do naszych kursantów i wywiązujemy się z umowy, którą podpisujemy z nimi na początku kursu czy semestru. To samo mogą powiedzieć o nas nasi trenerzy i lektorzy. Zapewniamy im bardzo dobre warunki pracy, przyjazną atmosferę i odpowiednie wynagrodzenie.
Jesteśmy przekonani, że prezentowana oferta edukacyjna okaże się niezbędnym elementem podnoszenia Państwa kompetencji, sprawiając że nabyte umiejętności staną się dla Państwa łatwe i użyteczne, zarówno na dalszych etapach edukacji jak i w przyszłym życiu zawodowym i prywatnym. Stale poszerzamy naszą ofertę edukacyjną. Radość tworzenia wciąż mobilizuje nas do poszukiwania coraz lepszych rozwiązań, dlatego nasza oferta będzie coraz bogatsza. Staramy się przy tym kierować się potrzebami naszych klientów. Serdecznie ZAPRASZAMY do współpracy! Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania wszelkich potrzebnych informacji. Zespół MAŁEJ AKADEMII
Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w każdej chwili z każdym ogólnym lub technicznym pytaniem, jak również z sugestiami i komentarzami.